Салат на кожен день «Заряд бадьорості»

Для того, хто хоче підтримувати своє здоров’я в нормальному стані і регулярно поповнювати запаси вітамінів і мікроелементів без наших кращих помічників – овочів і фруктів – просто не обійтися.

Взявши за правило щодня, цілий рік вживати в їжу свіжі овочі та фрукти ми зможемо уникнути багатьох проблем зі здоров’ям.

З цієї причини пропоную включити в свій раціон салат на кожен день під кодовою назвою «Заряд бадьорості».

Таку назву салат отримав зовсім не випадково, а завдяки своїм складом.

Склад:

морква;
буряк;
яблуко;
ізюм;
насіння кунжуту;
а заправляє цій бадьорій компанією – рослинне масло.

Рецепт приготування:

Якщо ви з самого ранку проковтнете такий коктейль вітамінів і мінералів ніякі навантаження протягом робочого дня, вам вже не страшні. Організм буде працювати як годинник. А всього-то потрібно витратити кілька хвилин свого дорогоцінного часу, щоб приготувати цей смачний салатик.

Почнемо з того, що помиємо і очистимо від шкірки яблуко, буряк і моркву. Родзинки окатим кіпяточком. Візьмемо глибоку посудину і почнемо стругати у неї всі інгредієнти.

Для отримання естетичного виду салату (тоненькою соломки) використовуємо спеціальний ніж-скребок, але якщо такий відсутній у вашому господарстві, тоді зійде і звичайна терка.

Першим нарізали яблучко. Воно містить у своєму складі залізо, яке посприяє підняттю гемоглобіну. Краще брати зелене, соковите з кислинкою. Його смак додасть салату ніжний відтінок.

Далі йде моркву. Вибирайте, з яскраво-оранжевим забарвленням, в ній більше необхідного нам каротину, який, як відомо, благотворно діє на зір.

За ними слід буряк. Беріть і соковиту солодку, невеликого розміру. На одну порцію салату візьмемо одну половинку, цього буде цілком достатньо. Буряк як метелочкой прочистить шлунково кишковий тракт від усього непотрібного.

Зверху додамо жменьку благородного білого винограду без кісточок. Виноград підніме настрій і дасть необхідну енергію.

Тепер присмачити всю цю компанію улюбленим рослинним маслом, приблизно столовою ложкою. І легко перемішаємо. Солити не будемо.

Викладемо салат в красиву креманочку (для себе коханої все повинно бути найкраще). Присыпим злегка підсмаженим кунжутом і прикрасимо зеленню. Ось і все, салат на кожен день «Заряд бадьорості» готовий наповнити нас своєю енергією.

Результат:

Травень 7th, 2016 by

Варто почитати: