Лимонад з лимонів

Давно замислювалася про те, як робити вдома лимонад. Може хтось з вас застав ще часів радянської епохи, коли робили вдома лимонад з варення з допомогою сифона? Я це дуже добре пам’ятаю. Ще домашній лимонад робили з сиропу шипшини, він і зараз продається в аптеках і магазинах. Але ось сифонів у продажу здається вже не залишилося, принаймні мені вони не траплялися. А так хочеться попити солодкої газованої водички без всякої погані. Тому будемо шукати вихід з положення іншими способами. Як? Запитаєте ви. Наприклад, зробити лимонад будинку з лимона і сильногазованою води – мінералки.

Лимонад з лимонів – рецепт з фото

Інгредієнти:

  • вода звичайна питна – 250 мл
  • цукровий пісок – 200 г
  • 5 лимонів
  • мінералка – 2 л

Приготування:

1. Питну воду наливаємо в каструльку і поставити на малий вогонь. У неї всипаємо цукор і нагріваємо до отримання цукрового сиропу.

2. Чисті лимони розрізаємо на половинки і з допомогою виделки вичавлюємо сік. Якщо у вас є соковижималка, робіть лимонний сік з її допомогою. Соку повинно вийти приблизно один стакан.

3. У велику каструлю (на 2,5-3 л) вливаємо мінералку, до неї додаємо цукровий сироп.

4. Слідом наливаємо отриманий лимонний сік і все перемішуємо.

5. Отриманий лимонад охолоджуємо до потрібної температури.

6. Охолоджений лимонад вливаємо в келих і прикрашаємо часточкою лимона. Тепер вам відомо, як зробити лимонад будинку з лимона.

Також хочу запропонувати вам цікавий рецепт салату з крабових паличок.

Травень 1st, 2016 by

Варто почитати: