Згущене молоко в мультиварці рецепт з фото

Хочете приготувати смачну і корисну згущенку? Пропонуємо приготовитьсугщенку в мультиварці за рецептом з фото. вОбязательно спробуйте приготувати домашню згущене молоко в мультиварці, цей смак можна порівняти тільки з тієї самої Гостівської згущеним молоком, смаком з дитинства. Готувати її можна не тільки в мультиварці, але і на водяній бані, кому як зручніше.Якщо у вас немає диво помічниці.

Що потрібно, щоб приготувати згущене молоко в мультиварці:

2 мультстакана сухої молочної суміші;

2 мультстакана цукру білого;

2 мультстакана молока жирністю 3,2%.

Як приготувати згущене молоко в мультиварці:

Рецепт приготування згущеного молока в мультиварці:

Для приготування згущеного молока в мультиварці можете брати будь-яку кількість інгредієнтів. Як ви зрозуміли, головне співвідношення продуктів. Якщо ваша молочна суміш погано розчиняється, засипаємо продукти в чашу для збивання. Сиплемо молочну суміш і цукор.

Наливаємо трохи підігріте молоко і починаємо заважати.

Виливаємо перемішану згущене молоко в чашу мультиварки і ставимо режим «гасіння» на годину. Згущене молоко нудно постійно помішувати. Якщо у вас немає мультиварки, можете поставити одну каструлю меншого діаметра в каструлю більшого діаметру і поставте на газ. У велику каструлю наливаємо воду, а в маленьку нашу майбутню згущене молоко. Варимо, помішуючи протягом години на слабкому вогні. Як бачите, на плиті згущене молоко виходить так само швидко, як і в мультиварці, а помішувати треба там і там, щоб не пригоріла. Найголовніше, що в домашній згущеному молоці точно не буде ніяких консервантів, наповнювачів і рослинних жирів. Тільки натуральні інгредієнти. Якщо ви візьмете не дитячу молочну суміш, а сухе молоко, згущене молоко буде більш рідкою.

Для приготування згущеного молока я брала дитячу суміш Nan від 0 до 6 місяців, до цього, брала дитячу молочну суміш «Малютка», вона гірше розчиняється, більше схожа на порошок. Найголовніше, не забувайте заважати частіше, можете під час приготування згущеного молока ще щось готувати, щоб не йти з кухні.

Готову згущене молоко покладіть в банку з щільно закривається кришкою і приберіть в холодильник. Перш, ніж перекласти згущене молоко в банку, її добре вимити з миючим засобом і харчовою содою, потім просушіть. Зберігатися готова згущене молоко в холодильнику може досить довго. цю згущенку можна їсти як просте частування до схлебом,а використовувати для приготування різних тортів, наприклад. торт Зебра.

Згущене молоко в мультиварці рецепт з фото від Мазаевой Ольги

Травень 4th, 2016 by

Варто почитати: