Зберігання риби без холодильника

Часто любителі порибалити задаються питанням про зберігання риби без холодильника. Це можливо, давайте скористаємося порадами досвідчених рибалок. У зимовий період проблем збереження свіжості риби не виникає, тільки що спійману рибу можна зберігати в холоді, адже на вулиці мінусова температура, а куплену – на балконі або за віконцем. Згадайте часи, коли взагалі не було холодильних камер, не було пластикових вікон, рами були продуваються, так що деякі продукти можна було зберігати і на підвіконні. Яким чином зберігали продукти за віконцем? Брали зручну сумку, поміщали в неї всі необхідні продукти, відкривали вікно і вішали її на цвяшок. Для чого ж потрібна була мотузка? Для того, щоб ми змогли закрити вікно. Таким чином, наші продукти залишалися довгий час свіжими. Нехай цей спосіб дуже давній, за те він дієвий.

Сучасні способи зберігання риби без холодильника.

1.Щоб зберегти рибу тривалий час свіжої, позбавтеся в першу чергу від зябер, до вашого відома, риба починає псуватися саме з голови. Порадимо вичистити і нутрощі. Перед заморожуванням краще її не мити.

Рекомендуємо очистити рибу від нутрощів.

2.Зберегти свіжість риби допоможе звичайна кропива.

Кропива.

Попередньо випатрану рибу прокладаєте кропивою, даний метод запобіжить початок псування продукту.

3.Також дієвим способом для збереження свіжості риби є її просолка.

Просолка риби.

Безпосередньо перед самим вживанням в їжу покладіть солону рибу в миску з крижаною водою, для того щоб сіль вийшла з неї.

4. Розріжте рибу вздовж хребта, посоліть кам’яною сіллю і загорніть в бавовняну тканину, попередньо змочену в розчині оцту з цукровим піском.

Зберігання риби без холодильника

Для приготування суміші вам необхідно взяти три чайних ложки цукрового піску у розрахунку на півлітра оцту. У такому разі свіжість риби може зберегтися від двох до чотирьох днів. Хочете продовжити термін її зберігання, вивісите рибу в добре провітрюване приміщення.

5. Якщо ви знаходитесь на рибалці, і вищезазначених засобів у вас немає, то вам допоможе звичайне відро і джерельна вода. Складіть спійману рибу в відро, попередньо викопайте ямку в місці джерела і поставте його туди. Джерельна вода завжди холодна, таким чином, ваша риба може зберігатися близько двох днів не більше.

Ну, ось і все, ми розповіли вам секрети зберігання риби без холодильника, користуйтеся.

Вересень 30th, 2015 by

Варто почитати: