З чого починається дизайн кухні

Важко посперечатися з тим фактом, що більшість з нас в душі залишаються гурманами, і навіть ті люди, які весь час сидять на дієтах. Кухня – це те місце, де відбувається справжнє диво – творяться справжні шедеври кулінарного мистецтва. Тому, на кухні повинна бути не тільки високоякісна побутова техніка, але і грамотно сплановане розташування меблів, щоб кожна річ і кожна шафа стояв на своєму місці.

Інтер’єр майбутнього кухонного приміщення повинен бути спланований в самому початку переробки. Кухня-це центр домашньої всесвіту, де її господиня проводить дуже багато часу, тому кожен куточок і кожна деталь майбутньої кухні повинна бути функціональною, і ергономічною. На кухні повинен оселитися дух комфорту, а всі предмети інтер’єру повинні бути розміщені таким чином, щоб їх було легко дістати, і легко ними користуватися, починаючи з кавоварки, і закінчуючи плитою. Тобто перед вами стоїть завдання створити красиве та елегантне приміщення, в поєднанні з ютом, і функціональністю.

Якщо у вас маленька кухня, то розгляньте однорівневий тип кухонних меблів. У такій кухні робоча зона розташовується уздовж однієї стінки, і кухонна мийка, холодильник, варильна панель розташовуються уздовж стіни, а відстані між ними, займають столи.

Якщо ви не обмежені в квадратних метрах, то можна сміливо вибирати двох рівневий тип розташування кухонних шаф.

Є люди, яким подобається кутова кухня. Часто такий тип кухні встановлюється в квадратному або прямокутному приміщенні, де відстань між мийкою, і варильною поверхнею занадто велика.

Один з новаторських підходів – це острівна кухня, коли робоча зона: мийка, газова плита, витяжка розміщуються по центру приміщення. Такі модні віяння прийшли до нас із заходу, де такими кухнями вже давно користуються господині.

Для майбутньої кухні віддавайте перевагу тільки високоякісним матеріалам, особливу увагу приділіть робочих поверхонь. Підлоги на кухні повинні бути міцними, а стіни жаростійкими.

Що стосується освітлення на кухні, то тут компроміси не доречні. Кухня має бути світлою, і в той же час затишною. Точкові світильники по периметру, або локальне освітлення по центру кімнати, вирішувати тільки вам.

Вересень 16th, 2015 by

Варто почитати: