Яку вибрати ялинку на Новий рік – живу чи штучну

У більшості країн, в тому числі і у нас, зустріч Нового року немислимо уявити без яскраво прикрашеної новорічної ялинки.

Ми вирішили розібратися, яку ялинку вибрати – живу чи штучну, адже вибір ялинок напередодні свята настільки величезний, що іноді можна розгубитися. Тим більше що хтось із нас любить штучні деревця, а інші стверджують, що вони повинні бути тільки натуральними, інакше це вже «не ялинка». У будь-якому випадку є як свої мінуси, так і плюси.

Яка ялина краще – справжня чи штучна?

Штучні ялинки

Багатьом просто не подобається постійно прибирати ялинкові голки, і вони зупиняють свій вибір на штучних красунь. Часом ціна на них досить висока. Але, з іншого боку, як зручно – склав ялинку в коробки, відправив у комору і вона там чекає наступного Нового року.

На вартість таких ялинок зазвичай впливає висота, забарвлення, спецефекти, пухнастість. Вітчизняні коштують набагато дешевше від привізних. Ні в якому разі не економте, придбайте таку ялинку в спеціалізованому магазині, де на неї є сертифікат якості та відповідності всім нормам.

При виборі штучної ялинки на Новий рік, зверніть увагу на те, з чого вона виготовлена. Одні ялинки, мають високу вартість, виготовляються з пластмаси. При цьому кожна гілочка відливається окремо, в спеціальній формі, тому дерево виглядає як жива. Інший варіант – ялинки з плівки ПВХ. Варіант більш економний, вироби екологічні і вогнестійкі, але по виду дійсно виглядають як «штучні».

Розміри штучних ялинок бувають самими різними. Від найменших (20-25 см) і до величезних (кілька метрів).

Плюси штучних ялинок: довговічність, практичність, немає обсипаних голок. Крім цього, вони не провокують пожежі і не викликають алергії.

Недоліки: висока вартість, відсутність хвойного аромату. Деякі вироби можуть бути не екологічними і провокувати головні болі.

Натуральні ялинки

Ціна цих ялинок теж може бути різною. Все залежить від того, вітчизняна вона або привізна. Так, «європейська красуня» влетить вам в копієчку, але виглядає вона набагато красивіше і має симетрично розташовані гілки. Придбати живу ялинку, на відміну від штучної, ви зможете тільки в переддень свята.

Плюсами є: екологічність, невисока ціна, приємний хвойний аромат.

Мінуси: алергія на хвою, можливість загоряння, постійне осипання голочок, а значить, і прибирання.

Як би там не було, у більшості з нас, Новий рік асоціюється з ароматом хвої. Тому, якщо перед вами постало питання, яку вибрати ялинку на Новий рік – живу чи штучну, можна знайти ідеальний компроміс: придбати ялина хорошої якості з пластмаси і прикрасити приміщення декількома гілочками натурального дерева.

І не забудьте про прикраса будинку на новорічні свята.

Квітень 21st, 2016 by

Варто почитати: