Як приготувати гречку в мультиварці рецепт з фото

Про користь гречки ми знаємо давно, але не любимо ми її! У мене ні чоловік, ні діти не їли гречку, поки в нашому домі не з’явилася мультиварка. В ній виходить така смачна гречка, що відмовитися від неї просто неможливо навіть тим, хто не надто любить. Сьогодні я хочу розповісти і те, як приготувати гречку в мультиварці і поділитися дуже простим рецептом. Що найголовніше, при варінні гречки в мультиварці, зберігається максимальна кількість заліза, яке так потрібно нашому організму.

Для варіння гречки, можна використовувати два режими. Це режим «Каша», тоді гречка виходить більш розвареної, як розмазня. Так само, можна використовувати режим «спагетті-рис», при приготуванні на якому гречка буде більш розсипчастою. У режимі «каша» можна вибирати час приготування. Якщо ви не хочете зовсім розмазану гречку, досить варити всього 30 хвилин. До речі, залізо рекомендують вживати саме на сніданок. Може, є сенс завантажити всі продукти в каструлю з вечора і поставити таймер? А вранці вас вже чекатиме корисна і смачна гречана каша в мультиварці.

Що потрібно, щоб приготувати гречану кашу в мультиварці:

Склад:

2 мультстакана (2*160 мл) гречаної крупи;

1 чайна ложка без верху дрібної солі;

50 грам гарного вершкового масла.

Як приготувати гречану кашу в мультиварці:

Рецепт приготування:

Добре промиваємо гречку під струменем проточної води. Можете мити її прямо в каструлі, але краще використовувати дрібне сито, через яке гречка не випаде. Під час промивання приберіть чорне насіння по можливості. Зливаємо з гречки воду і кладемо її в чашу мультиварки. Додаємо відразу ж вершкове масло і насипаємо сіль.

Наливаємо на 2 мультстакана гречки (320 мл) 6 мультстаканов (960) мл води. Воду беремо очищену, це обов’язкова умова приготування здорової їжі. Те, що тече з-під крана обов’язково потрібно фільтрувати! Вибираємо температурний режим, в якому буде готуватися наша гречана каша в залежності від того, що ми хочемо отримати на виході. Рекомендації по вибору режиму наведено вище. До речі, щоб гречка вийшла смачніше, можете не наливати воду відразу, а поставити мультиварку в режим «жарка-швидке приготування» на 10 хвилин. Обсмажити її з сіллю на вершковому маслі, а вже потім залити водою. Спробуйте, смак буде інший.

Викладаємо гречану кашу з мультиварки на тарілки і подаємо до столу з будь-яким подливом. Чудове поєднання дає тушкована печінка з гречаною кашею. Чудово наситить ваш організм залізом.

Як приготувати гречку в мультиварці рецепт з фото від Мазаевой Ольги.

Результат:

Квітень 24th, 2016 by

Варто почитати: