Вітамінна суміш для імунітету

Здрастуйте, дорогі друзі!

Після довгої паузи хочу сьогодні поговорити про здоров’я. Напевно, всім відома вітамінна суміш із сухофруктів для імунітету, що включає мед, яку ще називають суміш Амосова або паста Амосова. Кажуть, що сам Микола Михайлович Амосов рекомендував своїм пацієнтам використовувати таку пасту для швидкого одужання і відновлення після операцій.

вітамінна суміш для імунітету

Так це чи ні, я стверджувати не можу, але знаю, що вона дійсно корисна. І вважається в першу чергу сумішшю для імунітету, а потім вже і для серця.

Нам про неї нагадала наш дитячий лікар дочки, яка, переглянувши кардіограму, порекомендувала зробити таку вітамінну суміш і є її по столовій ложці на ніч. А так як я людина обов’язковий, то швидко поспішила це зробити, тому що здоров’я дитини понад усе.

Ще в інтернеті мені попалося назва цієї суміші як «ЛЮБИЙ», яке спочатку посміхнувся: причому тут милок? Але це виявився акронім, щоб правильно запам’ятати всі ингредиеты: 5 як і букв у слові.

Інгредієнти

брати в однакових частинах)

вітамінна суміш з медом

М – мед (будь бджолиний)

І – родзинки (купувати без кісточок)

Л – лимони (бажано теж без кісточок)

Про – горіхи волоські (тут беріть або вже очищені або видаляйте шкаралупу самі)

К – курага (навіть сама негарна нам підійде, так як буде перемалываться)

Приготування вітамінної суміші з сухофруктів

Все тут дуже просто. Спочатку промити і замочити в окремих тарілочках або судочках родзинки і курагу. Використовуйте теплу воду, тоді вони швидше отмякнут. Залили водою, і нехай собі постоять, поки ви будете займатися іншими справами.

вітамінна суміш для серця

Далі чистимо від шкаралупи волоські горіхи. Після того, як у нас залишилися ядра, подрібнити їх у блендері. Хоча, справедливості заради, варто сказати, що якщо б я не відправила у відставку свою м’ясорубку, то краще подрібнювати все в ній: процес йде швидше, ніж потім возитися з родзинками. Але в цей раз я не шукала простих шляхів.

вітамінна суміш

Наступний етап – подрібнити родзинки і курагу (попередньо зливши воду, в якій вони замочували.

паста амосова

Далі займемося лимонами. Лимони потрібно помити і просушити, потім порізати невеликими шматочками. Вам пощастить, якщо лимони без кісточок. А якщо з кісточками, теж не біда – просто їх вибрати і викинути.

суміш Амосова

І після цього їх теж подрібнити зі шкіркою в м’ясорубці або блендері.

паста для імунітету

Ну а довше всі подрібнені інгредієнти скласти в салатник, додати мед і перемішати.

як зробити вітамінну суміш з медом

Ось така виходить вітамінна суміш із сухофруктів для імунітету і серця.

Її потрібно скласти в баночку, закрити кришкою, зберігати в холодильнику і їсти три рази в день по чайній ложці або по столовій ложці перед сном. Ця вітамінна суміш з медом дуже калорійна, тому сильно старатися з «профілактикою» не рекомендується.

І наостанок ось такий малюнок, який збігається з настроєм.

все буде добре

Ну а може, вам підніме настрій домашній пиріг?

Тоді для вас рекомендації:

Рецепт з фото лимонного пирога

Повітряна сирна запіканка з манкою

Вересень 16th, 2015 by

Варто почитати: