Тури в Брно, Чехія

Популярними в туристичному плані напрямками в Чехії є не тільки її столиця, але й інші міста, такі, як, наприклад, Брно. Знайомитися з визначними пам’ятками центру Моравії найкраще самостійно організованих турів.

Користуючись перевагами, які надає система бронювання готелів online, а також резервування авіаквитків, підготуватися до подорожі можна в рекордно короткі терміни. Тим, хто прагне здешевити поїздку, найкраще подбати про переліт і проживання завчасно.

Гостям, які прибули в столицю Моравії по турам, які підпадають під категорію «самостійні», цікаво буде дізнатися про її історію. Перші згадки про Брно датуються XI століттям: в той час на цій території існував замок, навколо якого згодом і будувалося місто. Незважаючи на те, що під час Другої світової війни Брно піддавався бомбардуванням і багато пам’ятники були зруйновані, в історичній частині міста залишилося багато пам’яток, які пережили століття.

Отже, знайомство з Брно можна почати з церкви Святого Михаїла, домініканського собору, збудованого у XVII столітті в стилі барокко. Інтерес представляють встановлені по периметру тераси кам’яні скульптури святих, які були виготовлені сторіччям пізніше. Такі популярні туристичні об’єкти — монастир Капуцинів, збудований у XVII столітті, а також кафедральний собор Святих Петра і Павла (XIV століття).

Ще одна найважливіша визначна пам’ятка, причому не тільки Брно, але і всієї країни, — замок Шпілберг, який знаходиться на вершині однойменної гори. Колись потужна барокова фортеця, а пізніше в’язниця сьогодні є музеєм. Поруч з замком знаходяться дві каплиці, виконані в готичному стилі.

Серцем міста визнана пішохідна площа Свободи, на якій проходять всі найважливіші культурні заходи в місті. Основні визначні пам’ятки Брно розташовані в безпосередній близькості до площі. У тому числі і стара Ратуша — найдавніша споруда в столиці Моравії: інтерес представляють кам’яні портали, прикрашені скульптурами, виконаними в позднеготическом стилі.

На Ринковій площі знаходиться театр Брно, будівля якого датується XV століттям. Ті, хто цікавиться історичними пам’ятками, зможуть відправитися в замок в Жидлоховицах, побачити пантеон Праце і відвідати замок Славков, біля якого відбулося знамените Аустерлицкое бій.

Самостійно сплановані тури в Брно також передбачають відвідування міських музеїв. Другим за величиною музеєм Чехії є Моравська галерея в Брно, заснована в середині минулого століття. Вона займає п’ять корпусів і надає можливість ознайомитися зі зразками живопису, графіки, скульптури, фотографії, архітектури, починаючи з давнини і до наших днів.

Плануючи самостійний тур в Брно, багато туристів приймають рішення вивчити не тільки саме місто, але його околиці. Наприклад, побачити карстові явища, такі, як гроти, каньйони, сталактити, підземні річки і інше, зможуть ті, хто наважиться спуститися в розташовані недалеко від міста печери Моравського карсту. Всього на території 120 кв. км знаходиться близько чотирьох сотень печер.

Якщо мета самостійної туристичної поїздки — не тільки Брно, але й інші регіони країни, можна здійснити бронювання дешевих авіаквитків в Прагу, яка стане відправною точкою для поїздок в інші міста країни. Оскільки самостійні тури обходяться дешевше готових стандартних путівок, мандрівники зможуть значно розширити рамки свого знайомства з Чехією — одним з головних центрів європейського туризму.

Вересень 16th, 2015 by

Варто почитати: