Шкоду і користь свіжих соків

Свіжовичавлені соки принесуть велику користь вашому організму, ніж відновлені з сухих концентратів, у них зберігається більша кількість вітамінів і мікроелементів.

Свіжовичавлені соки набагато корисні , ніж з пакетів

Сама назва «свіжовичавлений сік» говорить за себе, для приготування такого соку необхідні свіжі фрукти або овочі і соковижималка.

Як ви думаєте, чи існує шкоду соків, приготованих зі свіжих фруктів, ягід або овочів? Так, на жаль, при неправильному його використанні він може нашкодити здоров’ю.

Розглянемо, в яких випадках свіжовичавлений сік може принести шкоду нашому організму:

1. Для приготування соків вибирайте свіжі овочі та фрукти, вони повинні бути ідеальні по зовнішньому вигляду, без вм’ятин і гнильцы. Перед тим як класти продукти в соковижималку, гарненько вимийте їх. Недотримання цих простих правил може призвести до розладів роботи травного тракту, або до більш серйозних проблем, таких як шлункова і кишкова інфекція, отруєння.

2. Вживати в їжу свіжі соки лікарі рекомендують відразу, протягом півгодини в них зберігаються всі вітаміни, по закінченню часу вони для нашого організму стануть марною, порожньою продуктом.

3. Є й протипоказання, деяким людям, які мають хронічні захворювання і схильність до алергічних реакція пити свіжовичавлені соки не можна.

Яблучний і апельсиновий соки підвищують кислотність в шлунку, його вживати впищу не можна людям зі слабким шлунком, гастритом. Сік з гарбуза може стати причиною діареї.

Сік з лимона, лайма руйнує емаль зубів

Сік з лимона, лайма, винограду і ананаса руйнує емаль зубів.

Морквяний сік можна пити діабетикам

Сік з вишні, моркви можна пити діабетикам, так як властивості спостерігаються збільшення рівня цукру в крові при його вживанні.

Кавуновий сік не рекомендується пити людям з серцево-судинними захворюваннями

Кавуновий сік не рекомендують пити людям, у кого порушена серцево-судинна діяльність.

Ми перерахували не всі протипоказання для вживання соків, їх безліч, але більш точні цифри, рекомендації по кількості можливого прийому соків зі свіжих фруктів вам може сказати лікар, у нього для цього є вся необхідна інформація про ваших хронічних захворюваннях.

Хотілося б сказати, що свіжовичавлені соки корисні для нашого організму, в них міститься безліч вітамінів і мікроелементів, які так необхідні нашому організму. Пийте соки в невеликих кількостях, не варто ними зловживати. Свіжовичавлені соки підвищують імунітет і дозволять вам зберегти молодість на довгі роки.

Жовтень 1st, 2015 by

Варто почитати: