Шкідливий зелений чай?

Про оздоровчі властивості зеленого чаю говорять багато, таке складається враження, що це еліксир здоров’я, ліки від усіх хвороб і недуг.

Зелений чай застосовують як лікарський засіб

Невже чай корисний всім і немає ніяких обмежень і виключень для його вживання? Адже хтось п’є один раз в день зелений чай, а хтось віддає перевагу пити частіше, можна у великих кількостях вживати цей продукт і чи буде користь від цього, або навпаки тільки шкоду? Давайте розглянемо.

Цей напій корисний, багато знають про його цілющих властивостях, але є і деякі виключення при його вживанні. Цей благородний напій, званий зеленим чаєм, не можна вживати деяким категоріям людей ні в яких кількостях.

Давайте перерахуємо:

1. зелений чай не можна пити у кого хворе серце, судини. При гіпертонічній хворобі зелений чай знижує і так знижений тиск. При виразковій хворобі шлунка або захворювань дванадцятипалої кишки при вживанні чаю мучать кольки в шлунку, кишечнику, рідко, але спостерігається печія. У кого збільшена щитовидна залоза зелений чай пити теж протипоказано.

2. зелений чай не рекомендується пити матерям, що годують грудьми своїх малюків. У ньому міститься кофеїн, який шкідливий для сну дитини і мами. Міститься в зеленому чаї теофілін і теобромін навіть у здорової людини може викликати підвищену збудливість, в рідкісних випадках, але буває і тахікардія.

3. У великих кількостях вживання зеленого чаю протипоказано людям, які хворі глаукомою і подагру. Наявність у її змісті великої кількості пуринових кислот принесуть ще більшої шкоди організму, якщо чай хоч трохи постояв.

4. А ви знаєте, що постійне вживання зеленого чаю провокують утворення каменів у нирках, ні! А це вже доведено. При вживанні зеленого чаю страждає в основному печінку.

5. Якщо зелений чай пити постійно, то це призведе в кінцевому підсумку до отруєння поліфенолами, хоча багато знають про користь впливу поліфенолів на організм. Це не так, від них тільки шкода!

Ну що ж тепер зовсім відмовитися, від зеленого чаю?

Пити зелений чай треба в міру

Та ні, зовсім ні, просто треба вживати його в помірних кількостях. Знайте міру і будете здорові!

Жовтень 1st, 2015 by

Варто почитати: