Сервіровка столу на Новий рік 2014

Сервіровка столу на Новий рік

Завжди хочеться, щоб святковий новорічний стіл був красиво сервірований, щоб він запам’ятався надовго, а близькі і кохані пораділи вдалому застілля. Багато господині також заздалегідь продумують меню на Новий рік 2014 і піклуються про те, як прикрасити квартиру до Нового року, щоб створити святковий настрій.

Наступний рік – рік синьої дерев’яного коня за східним календарем, тому новорічний стіл можна прикрасити орієнтуючись на символ року. У сервіруванні столу на Новий рік 2014 можуть превалювати відтінки синього кольору, можна використовувати і фіолетові, і зелені кольори. Головне, пам’ятайте, що скатертина та серветки повинні поєднуватися і бути одного кольору. Для зручності гостей серветки краще розкласти як тканинні, так і паперові, причому останні можуть бути з новорічною тематикою – їх можна красиво оформити виходячи з вашої фантазії.

До центру столу можна поставити вазу прозору або напівпрозору з водою, запустити в неї плаваючі свічки – це символізує напій талісмана року. Все інше підкоряється загальним правилам сервірування – ніж праворуч від тарілки, вістря повернуте до неї, зліва – виделки і ложки. Загальні страви – закуски і традиційні салати на Новий рік – ставлять так, щоб всім гостям було зручно взяти блюдо. Якщо стіл великий, то ці страви можна повторити двічі, і не забудьте покласти в кожну страву по приладу.

Сервіровка столу на Новий рік

Як альтернатива традиційному столу, можна сервірувати стіл на Новий рік 2014 як стіл-буфет, у якого є ряд переваг – сам стіл займає менше місця, гості не сидять, а вільно переміщуються, вибираючи співрозмовника і місце, обслуговують самі себе. Легко зробити стіл-буфет можна із звичайного столу, накритого великий скатертиною і придвинутого до стіни, а зверху з коробочок робляться яруси, також накриті скатертинами або серветками.

Добре буде виглядати свічки у вигляді коників, сніжинок та інших новорічних атрибутів, затишну атмосферу створять дрібненькі свічки біля тарілки кожного гостя. По центру або з двох кінців столу можна також розмістити маленьку ялинку або ялинову ікебану, легкий аромат хвої буде додавати святкової атмосфери.

Але все ж найголовніше, це ваш настрій і позитивний настрій, як господині чи господаря будинку. Одягніть посмішку, випромінюйте доброзичливість і ваші гості неодмінно дадуть відповідь тим же. А значить, зустріч Нового року 2014, буде кращою за всі попередні роки. З наступаючим!

Сервіровка столу на Новий рік

Вересень 15th, 2015 by

Варто почитати: