Про користь і шкоду зефіру

Зефір має найніжнішим смаком, він повітряний, легкий і солодкий як ягода. Цей продукт віднесемо відразу ж до низькокалорійним. Ви здивовані, думаєте, якщо він солодкий, значить, його вміст має в собі величезну кількість калорій? Це абсолютно не так, в ньому немає цукру.Також відзначимо, що в зефір не міститься жодної крапельки жиру!

Це ласощі буде не тільки приємним страв, але і чудовою прикрасою святкового столу. Сортів зефіру безліч, вони мають різні смаки і кольори, вибирайте який вам більше до душі.

Приготування зефіру по специфіці дуже схоже на виготовлення мармеладу. Обидва десерту мають у своєму складі надзвичайно смачний компонент, що нагадує желе, він складається з желатину, пектину і агар-агару.

Про користь зефіру.

Користь зефіру в основному залежить від міститься в ньому пектину. Пектин сприяє комплексному очищенню організму від шкідливих речовин, це стосується і солей важких металів і токсичних речовин. Хотілося б відзначити чудову властивість зефіру підвищувати імунітет.

Але більше користі зефір приносить для дітей.

Більше користі зефір приносить дітям

Дієтологи рекомендують це солодке ласощі включати в раціон дитини, що сприяє нормалізації роботи травного тракту і поліпшенню мозкової діяльності малюка.

Агар-агар, що міститься в зефір теж приносить не меншу користь для нашого здоров’я. В зефір містяться: фосфор, залізо і багато інші корисні речовини.

Якщо у вашому раціоні щодня присутній це чудове ласощі, то це сприятливо відіб’ється на стані ваших судин. Зефір також здатний поліпшити структуру волосся, позбавить вас від ламкості нігтів, допоможе зробити вашу шкіру ніжною як оксамит.

Про шкоду зефіру.

Якщо у людини порушений обмін речовин, то, звичайно ж, вживати в їжу зефір протипоказаний. При цукровому діабеті, при ожирінні їсти його не рекомендують. Хоча, зараз є у продажу і зефір, який не містить у своєму складі фруктозу, отже, його можна вживати в їжу людям, які хворіють на цукровий діабет. Зефір вважають дієтичним продуктом, який у своєму складі не має сахаров.

Зауважте, що корисність зефіру залежить і від його кольору. За кольором цього солодкого продукту можна визначити чи містяться в ньому барвники.

Вибирайте білий і злегка жовтуватий зефір

Вибирайте білий і злегка жовтуватий зефір, кольорові ласощі у своєму складі мають комплекс хімічних добавок, шкідливих для здоров’я.

Зефір в шоколаді може бути шкідливий для тих, хто страждає алергією

Зефір в шоколаді або обсипаний кокосовою стружкою може бути шкідливий лише тим, хто страждає алергією.

Вересень 30th, 2015 by

Варто почитати: