Правила зберігання і чищення столових приладів

У продажі на сьогоднішній день існує безліч варіантів столових приладів, різних стилів і покриттів, дорогих і дешевих. Якщо у вас є своє кафе, то бюджетний варіант для вас, столові прилади з покриттям з нержавіючої сталі.

Столові прилади з нержавіючої сталі - практично, зручно, красиво і недорого.

до Речі, такі додому і придбати можна, вони дуже практичні для щоденного використання. Вони легкі в чищенні і зберіганні. Щоб зберегти їх у тому стані, в якому купили, не знадобиться багато коштів і зусиль.

Правила читання і зберігання приладів з нержавіючої сталі.

Якщо ваші столові прилади точно з нержавійки, то їх чистка не створить вам клопоту, якщо немає, то, на жаль, на цю процедуру потрібно багато часу і сил. Ну що, давайте розкриємо всі секрети, що необхідно для збереження краси столових приладів даного покриття. Їм досить лише звичайного миття проточною водою, також допускається і очищення в посудомийній машині. Такі прилади є ідеальними для щоденного використання. При завантаженні посуду в машинку перевірте, чи не переборщили з кількістю, якщо прилади лежать щільно, їм не уникнути під час миття зіткнень один з одним, що буде наслідком появи на їх поверхні подряпин, пошкоджень.

Столові прилади також можна мити звичайною губкою з милом. Рекомендуємо після контакту вилки, ложки або ножа з яйцями, кислою їжею відразу мити їх, саме ці продукти руйнують структуру покриття столового приладу. Ніколи не залишайте посуд брудною, безпосередньо відразу після прийому їжі мийте її, адже це нескладно.

Для чищення приладів з нержавіючої сталі можна використовувати харчову соду. Якщо з’явилися темні плями, вона вам допоможе повернути колишню красу вашої вилочці або ложці. Даний процес простий, необхідно взяти трохи соди і змішати з невеликою кількістю води, нанести отриману консистенцію на м’яку тканину і протріть прилади. Далі гарненько промийте їх і висушіть. Замочувати столові прилади з нержавіючої сталі не рекомендуємо, у такому випадку термін їх «життя» скоротиться.

Зберігати столові прилади слід окремо один від одного.

Зберігати столові прилади слід окремо один від одного, щоб уникнути пошкоджень. Після миття перевірте сухі вони, це теж є важливим правилом збереження покриття.

Жовтень 1st, 2015 by

Варто почитати: