Пісочне печиво з айсингом – подарунок на Новий рік 2016

Новорічні сувеніри ручної роботи – самі модні подарунки на Новий рік 2016. І це печиво цілком може стати таким сувеніром.

Пісочне печиво з глазур’ю (айсингом) можна приготувати задовго до новорічних свят, так як воно зберігається протягом 2-х місяців. Для приготування печива вам знадобляться чотири кондитерські мішки з кремовими насадками, харчові фарби сухі або рідкі, кулінарний маркер, аркуш щільного паперу для шаблону.

А тим, хто ніколи цього не робив, допоможе в приготуванні подарункового пісочного печива рецепт з фото, що ви знайдете нижче.

Час приготування: 2 години 20 хвилин

Кількість: 7 штук

Склад:

для тіста:

жовток сирої курячий – 2 шт.;

пудра цукрова – 140 г;

масло вершкове – 80 г;

борошно – 185 г;

ванілін, мелений мускатний горіх, кориця

для глазурі:

харчова фарба – жовта, блакитна, рожева, червона;

харчової фломастер – чорний;

білок сирого курячий – 2 шт.;

цукрова пудра – 320 р.

Рецепт приготування:

Готуємо тісто із зазначених інгредієнтів. Його можна змішати руками або за допомогою міксера, робіть так як вам зручно. Готове тісто обов’язково охолоджуємо приблизно 15-20 хвилин. Для швидкого охолодження його можна помістити в морозильник хвилин на 10, попередньо розділивши на 7 порцій.

Висота заготовки печива 10 сантиметрів, ширина 9.5 сантиметрів. Шаблон роздруковуємо на щільному папері, вирізуємо по контуру.

Тісто розкочуємо тонко (6 мм), вирізаємо по шаблону голову мавпи.

Отримані заготовки укладаємо на деко. Розігріваємо духовку до 170 градусів.

Ставимо деко в середину розігрітій духовки, випікаємо 14 хвилин. Залишаємо заготовки на деку, щоб вони охололи, а потім акуратно знімаємо.

Білок розтираємо чайною ложкою, проціджуємо. Додаємо до нього невеликими порціями цукрову пудру, розтираючи її до отримання однорідної маси. Кладемо глазур в герметичну посуд, потім змішуємо необхідні кольору з білої глазурі та харчової фарби потрібного кольору. Спочатку малюємо шапку білою і червоною глазур’ю. На заготовках печива можна намітити лінії простим олівцем, так у вас вийде однаковий малюнок на всіх печиві.

Коли висохне біла глазур (приблизно через 20 хвилин), малюємо блакитну голову.

Змішуємо рожевий колір, малюємо мордочку і вуха.

Жовтою глазур’ю малюємо шарф, який складається з трьох фрагментів. Кожен фрагмент, наноситься після проміжного сушіння (10-12 хвилин), якщо відразу цілком зафарбувати жовтою глазур’ю всю деталь, то шарф не буде схожий на зав’язаний шарф.

Малюємо білі очі. Сушимо 20 хвилин.

Останні штрихи малюнка. Рожевий носик, чорні очі і рот. Коли висохне рот – треба намалювати маленький червоний язик.

Печиво з глазур’ю кладемо на 10 годин у сухому місці, після чого його можна складати в пакет або коробку. Зберігається таке пісочне печиво протягом 2-х місяців.

Травень 2nd, 2016 by

Варто почитати: