Парафінотерапія для рук в домашніх умовах

Парафінотерапія вважається найбільш ефективною процедурою з догляду за шкірою рук. В осінній час і зимовий період холодів, шкіра ваших рук страждає від впливу холоду, вітру, перепадів температур, стає сухою, шорсткою. Якщо ви хочете отримати омолоджуючий ефект і захистити ваші ручки – парафінотерапія в цьому вам допоможе.

Парафінотерапія допоможе захистити Ваші ручки від негативних зовнішніх факторів

Про те, що такі косметичні процедури проводять лише в салонах краси, ви помиляєтеся, їх можна і робити власне у себе вдома. Для цього необхідно вивчити кілька правил приготування косметики для парафінотерапії та мати вільний час для проведення процедур, тривалість яких повинна становити не менше півгодини. Повірте, результат буде дивний, це того варто.

Після перших процедур парафінотерапії ви відразу ж побачите ефект. Сам результат безпосередньо залежить від якості косметичних засобів – в даному разі парафіну, і умінь приготування, ведення процедуру, а не від людини хто її робить. Купити парафін можна в будь-якому аптечному пункті або косметичному магазині. Майте на увазі, що купувати потрібно косметичний парафін, він не розтанув, а упаковані в пакети, розфасований по кількості, необхідному для однієї процедури. Парафін не використовуйте повторно, він втрачає всі свої корисні якості.

Етапи здійснення парафінотерапії:

1.Спочатку візьміть парафін, розтопіть його на водяній бані. Будьте уважні, вода не повинна потрапляти в парафін.

2.Приготуйте кисті для проведення косметичної процедури.

3.Перед проведенням парафінотерапії очистіть шкіру рук з допомогою скрабу або зробіть невеликий пілінг. Нанесіть на руки зволожуючий крем, не втирайте його.

Перед проведенням парафінотерапії потрібно очистити шкіру рук

4.При нагріванні парафіну до 60 градусів необхідно перевірити, не перевтомлюючи вам буде процедура. Для цього капніть трохи парафіну на тильну сторону руки, якщо не палить можна починати.

5.Візьміть два поліетиленових пакета і рукавички, приготуйте рушник і прихватки для гарячого.

6.Акуратно, повільно опускаємо в чашу з парафіном кисті рук один раз, потім повторимо ще рази три, поки шкіра рук не покриється достатнім шаром парафіну.

Акуратно опускаємо руки в миску з парафіном.

7.Щоб проведення процедури було найбільш приємним додайте кілька крапель ароматних ефірних масел в парафін, тепер це не тільки парафінотерапія, а й ароматерапія, справжня спа-процедура, яку здійснюють в салонах краси.

8.Витримайте на руках парафін близько півгодини.

9.Наступним етапом у парафінотерапії є зняття рукавичок і парафіну з рук.

Знімаємо парафін з рук.

10. Після проведення процедури змийте парафін водою і зволожите шкіру рук кремом.

Тепер ви дізналися, що ж таке парафінотерапія, радимо спробувати здійснити процедури прямо у себе вдома, ви отримаєте незрівнянне задоволення, виявляється догляд за руками, може бути і приємним!

Жовтень 1st, 2015 by

Варто почитати: