Оливковий майонез в домашніх умовах рецепт з фото

Хочете приготувати смачний оливковий майонез без шкідливих добавок в домашніх умовах? Ми поділимося з вами смачним рецептом. Приготувати майонез в домашніх умовах дуже швидко і просто.

Якщо ви хоч раз спробуєте його зробити, будете тільки пробувати різні рецепти, а в магазині майонез не купите. Такий оливковий майонез готується за допомогою заглибного блендера, на приготування йде хвилин 7.

Що потрібно, щоб приготувати оливковий майонез в домашніх умовах:

Склад:

Куряче яйце;

120 мл соняшникової олії;

40 мл оливкової олії;

Половина чайної ложки готової гірчиці;

Половина чайної ложки солі;

Половина чайної ложки цукру;

Столова ложка лимонного соку.

Як приготувати майонез в домашніх умовах:

Рецепт приготування:

Всі інгредієнти для приготування домашнього майонезу, повинні бути кімнатної температури. Розбиваємо в стакан яйце, додаємо цукор, сіль і гірчицю.

Починаємо збивати яйця в піну.

Не припиняючи збивати, починаємо вливати олію. Не потрібно робити майонез повністю на оливковій олії, він буде гірчити. Приблизно 20-30% оливкової олії від загального обсягу буде достатньо. Інше доповнюємо звичайним рослинним маслом. Масло треба лити тонкою цівкою, не зупиняючи блендер, поки майонез не загусне і не придбає потрібну консистенцію.

Після цього, додаємо столову ложку лимонного соку, майонез стане більш рідким. Продовжуємо збивати, поки не буде досягнута потрібна густота.

Готовий оливковий майонез, приготований в домашніх умовах, зберігайте в холодильнику строком до одного тижня. Тільки не забудьте перекласти його в банку і закрити кришкою, щоб він не ввібрав запахи холодильника.

Оливковий майонез в домашніх умовах рецепт з фото від Мазаевой Ольги.

Результат:

Квітень 17th, 2016 by

Варто почитати: