Користь цукру і його шкоду

У дієтологів і по сьогоднішній день постійно виникає спір про користь цукру для організму людини, доходить вже до того, що вони починають доводити, що цукор провокує розвиток різних захворювань у дорослих, у дітей викликає різноманітні розлади психіки. Чи Правда все це, давайте розберемося.

Корисний чи цукор?

Всі вищезгадані висловлювання перебільшені, навіть дуже, все це лише міфи про шкоду цукру. Були проведені дослідження та результати показали, що діти, які люблять їсти солодке, не страждають гіперактивністю, як доводилося раніше.

А от те, що зловживання цукром, мається на увазі, якщо є його у великих кількостях може стати причиною збільшення у вазі, що в подальшому призведе до порушення обміну речовин в організмі і ожиріння. У складі цукру майже немає вітамінів і мікроелементів, він вважається висококалорійним продуктом. Будьте обережні, якщо у вашому раціоні харчування багато солодкого, якщо хочете чудово виглядати, скоротіть його вживання, можна замінити будь-яким іншим продуктом деяке його кількість.

Зловживати цукром не можна!

Зараз ми з вами розмовляли про звичайному цукровому піску білого кольору, а є ще один різновид – коричневий цукор, ось саме він дуже корисний для здоров’я.

Коричневий цукор корисний для здоров'я

В такому цукрі містяться вітаміни, мікроелементи, рослинні волокна, які легко засвоюються організмом. Вуглеводи вважаються не самої калорійною складовою раціону. Адже жири набагато калорійніший, тому для схуднення вам необхідно скоротити вживання жирів, а не вуглеводів, цукор тут ні причому. Звичайно, ми маємо на увазі такі продукти, як фрукти і овочі, які містяться пектини, природні цукри і крохмаль, а не тортики і еклери з заварним кремом, пиріжки.

Норма цукру.

Всіх хвилює питання, а скільки можна з’їдати цукру, щоб не додати у вазі. У кожного дієтолога на це питання своя точка зору. І лише в 2003 році на Всесвітній організації охорони здоров’я було дано відповідь. Для здорового організму денна норма цукру повинна становити не більше 10 % калорій від загального раціону, це становить приблизно 10 шматочків цукру в день.

Зауважте, денна норма цукру включає не тільки цукор, який ми додаємо в чай або каву, але і варто враховувати вміст цукру в інших продуктах. Банку солодкої газованої води у своєму складі вже має 40 грам цукру, якщо випити ще чашку чаю з двома шматочками цукру, наша денна норма вживання цукрів превесится, ми не вважаємо печиво, цукерки або варення.

За даними досліджень середньостатистичний росіянин з’їдає в день близько 100 грам цукру, а ви кажете, від чого ж люди повніють. Скорочуйте норму вживання цукрів, і з вашою фігурою завжди буде все в порядку, і ви будете відчувати себе чудово!

Жовтень 1st, 2015 by

Варто почитати: