класичні Кухні: вся справа в кольорі

У продовженні розмови про класичних кухнях, хотілося б акцентувати вашу увагу, дорогі читачі Домашнього Ресторану, колірних рішеннях, які застосовуються в розробці і створенні для фасадів кухонних меблів. Ми звикли, що в основній своїй масі, це традиційні кольори ніби темної вишні, дуба, або світлі відтінки берези, клена, або горіха. Звичайно, тут нічого поганого, адже такі відтінки і кольори вважаються натуральними, і виглядають більш природно, але чи варто себе обмежувати в кольорі? А може піддатися спокусі зробити не зовсім стандартну класичну кухню?

Адже можна залишити все найкраще, що собою представляють класичні кухні, і зробити фасади з натурального дерева, тільки в кольорової емалі. Сміливо й несподівано? Можливо. Подивіться які можуть бути оригінальні варіанти класичних кухонь в кольорі. Насичений зелений, глибокий синій, приглушений білий, яскравий ультрамарин, колір слонової кістки, і навіть ніжно-рожевий. Така кухня здатна підкреслити і посилити індивідуальність кожної господині, і перетворити навіть дизайн кухні в хрущовці. Адже погодьтеся, досить нудно спостерігати в кожній квартирі кухні одних і тих же відтінків.

Якщо ви не прихильник крутих кухонних змін, спробуйте почати з малого. Для початку достатньо поставити на кухні якийсь один елемент майбутньої кольоровий кухні, наприклад шафа для посуду, буфет, або хоча б кілька полиць на стіні. Такі зміни підуть тільки на користь вашого кухонного інтер’єру, привнесуть свіжість, новизну, і натхнення для нових кулінарних звершень. Не бійтеся експериментів! Творіть, придумуйте, і втілюйте в життя всі ваші божевільні ідеї!

Вересень 16th, 2015 by

Варто почитати: