Інтегрована мийка

мийка для кухні фотоостаннім часом у зв’язку з широким поширенням сучасних кухонних гарнітурів, які за замовчуванням комплектуються дорогими акриловими мийками, практикується установка мийки методом інтеграції. Що з себе представляє?

Якщо зупинитися докладніше на способах установок мийок, то першим треба згадати установку врізним методом, коли майстра-установника можна знехтувати точністю обробки краї стільниці, яка загинається всередину чаші мийки. такий спосіб установки мийки виглядає не тільки красиво, але і здатний перетворити дизайн малогабаритної кухні.

Але якщо клієнт хоче досягти ідеально рівній поверхні мийки з рівнем стільниці, то в цьому випадку як раз стане в нагоді т. зв. метод інтеграції, коли з допомогою координатно-фрезерного верстата досягається виняткова якість всіх заявлених параметрів, оскільки тільки такий верстат зможе привнести високу точність високошвидкісної обробки як за курсом, так і по глибині оброблюваного матеріалу.

Але в чому полягають корінні переваги такої установки для клієнта?

Якщо раніше господині доводилося постійно витирати скупчуються калюжки на стільниці і прибирати струмочки з-під крана, то тепер, у зв’язку з широким поширенням такого способу, взагалі нічого не потрібно протирати, т. к. вода або рідини після обробки м’яса, птиці або риби, будуть прямо йти не в яку-небудь сторону стільниці, а безпосередньо в мийку.

Ще очевидною перевагою такої інсталяції буде також і те, що тепер уже зовсім не потрібно використовувати гумові прокладки, які раніше використовувалися для герметичності між мийкою і стільницею. Гумка може протекти, вона може висохнути і вода зможе вже не потрапляти в мийку, а на підлогу кухні. Добре, якщо підлога на кухні вже був покритий спеціальним покриттям кахлем, а якщо ні? В цьому випадку доведеться вручну збирати воду з допомогою ганчірки.

І, нарешті, ті господині, які вже звикли використовувати в якості стільниці матеріал з дорогого натурального каменю, можуть дійсно оцінити спосіб установки будь мийки саме під робочою поверхнею стільниці. І дійсно, якщо на кухні є така дорога, а головне – гарна стільниця, то недоцільно позбавляти себе задоволення бачити особливу неповторність природного матеріалу саме на його поперечних перерізах.

Вересень 16th, 2015 by

Варто почитати: