Худнути легко або що потрібно їсти, щоб схуднути

Скоро літо і питанням схуднення зайняті дуже багато, і не тільки жінки. Хочу сказати, що я в свій час перепробувала дуже багато дієт. Але зрозуміла, що саме слово дієта мені не підходить. Мені потрібен інший підхід: що потрібно їсти, щоб схуднути.

худнути легкоДосить недавно я дізналася про 90-денної дієти роздільного харчування, авторами якої є Б. Хробат і М. Поляншек. І серед всіх існуючих рекомендацій по схудненню я вибираю цей підхід. Так худнути легко. Судіть самі.

Він розрахований на 90 днів. Це мені підходить, так як це саме до пляжного сезону. Кажуть, що можна схуднути на 25 кг. Є дуже багато продуктів, але в певні дні. Протягом 90 днів повторюються чотири різних дня (обов’язково у послідовності, зазначеній нижче). В залежності від того, які продукти ви споживаєте, вони поділяються на:

БІЛКОВІ ДНІ

У цей день можна їсти білкову їжу, але лише один її вигляд за один прийом: або м’ясо, або рибу, або сир і молочні продукти. Обов’язково рекомендується їсти разом з ними салати. В обід дозволяється з’їсти шматочок хліба.

На вечерю їмо теж саме, що і на обід, тільки в два рази менше і без хліба.

КРОХМАЛЬНІ ДНІ

У цей день можна квасоля, горох, сочевицю, сою, нут, рис, картопля. Рекомендується супроводжувати ці страви овочевим салатом. В обід дозволяється з’їсти шматочок хліба.

На вечерю їмо теж саме, що і на обід, тільки в два рази менше і без хліба.

ВУГЛЕВОДНІ ДНІ

В обід їмо макарони з приправами або піцу з томатним соусом (природно, що без м’яса та сиру), коржі (будь млинці, але без додавання яєць). Можна гречку та іншу крупу.

І найцікавіше: на вечерю ОБОВ’ЯЗКОВО 1 тістечко або морозиво і шматочок чорного шоколаду! Без них не можна.

ВІТАМІННІ ДНІ

Можна їсти тільки фрукти і сухофрукти.

ВСІ СНІДАНКИ ДУЖЕ ПРОСТІ – тільки фрукти (2 яблука, 2 апельсини, 2 груші, 10 фініків, 8 плодів інжиру і т. д.)

При такому харчуванні є не хочеться зовсім. А вуглеводні дні – мої улюблені. Я їм тоді коржі, спагеті і т. д. з чистою совістю.

Як завжди, рекомендується пити не менше 2 л води в день, більше рухатися. Кожен день іде по 100 – 200 г (з особистого досвіду). Якщо по 100 г, то через 90 днів буде -9 кг!

КОЖЕН 29 ДЕНЬ – РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИЙ. Можна пити тільки воду. Цей день обов’язково повинен йти за фруктовим (вітамінним), а після розвантажувального – білковий. Розвантажувальні дні буде тільки 3 і до 29 дня це буде легко.

Ще одна рекомендація: ОСТАННІЙ ПРИЙОМ ЇЖІ ДО 20:00.

худнути легкоЯ розміщую на цьому сайті рецепти смачних страв, які можна готувати і їсти під час дієти. Щоб вам було просто їх знайти я помістила їх в рубрику роздільне харчування. І якщо у вас білковий день, ви можете готувати щось з того, що пропонується на нашому сайті. І обов’язково зважуватися, щоб радіти результатам. Ось що потрібно їсти, щоб схуднути!

Спробуйте так харчуватися. Ви самі переконаєтеся, що худнути легко!

Вересень 16th, 2015 by

Варто почитати: