Гірчичні ванни для ніг в боротьбі з застудою

Гірчичні ванни для ніг в основному використовують при лікуванні простудних захворювань. У гірчиці міститься велика кількість ефірних масел, які викликають печіння шкірних покривів ніг при впливі на нерви, що сприяє поліпшенню їх кровопостачання та підвищення потовиділення.

Гірчиця в ступі.

Щоб приготувати гірчичну ванну для ніг, розведіть заздалегідь у воді чотири трісочки сухої гірчиці (меленої), далі гарненько перемішайте інгредієнти, щоб вона розчинилася, консистенція повинна вийти однорідною, без грудок.

Консистенція гірчичної ванни повинна вийти однорідною.

Заздалегідь налийте в таз гарячої води, акуратно влийте отриману масу і розмішайте. Занурюємо в ванночку наші ніжки, накрываемся теплим коцом з головою. Це необхідно для поліпшення дії ефірних масел гірчиці на шкіру ніг, так вони краще проникають всередину нашого організму і надають протизапальну дію, створюючи тепловий ефект.
Тривалість процедури при 38 градусах повинна становити двадцять хвилин. Бажано для якнайшвидшого одужання повторювати гірчичні ванни щодня, перед сном. Лікування в даному випадку має бути не менше десяти процедур. Якщо у вас гостре респіраторне захворювання, краще звичайно робити по кілька ванночок в день, 2-3 буде достатньо.

Після гірчичної ванни потрібно витерти ноги й одягти вовняні шкарпетки.

Ну, ось процедура прийому гірчичної ванни для ніг закінчена, тепер нам потрібно насухо витерти ноги, помити теплою водою і одягти вовняні шкарпетки, далі негайно вирушаємо в ліжко і накрываемся теплою ковдрою. Ви повинні відчути тепло, можливо, навіть вам буде жарко і посилиться потовиділення. Дана процедура є ефективним методом у боротьбі з застудою, але і не тільки, вона прекрасно вплив на нервову систему, заспокоює, нормалізує артеріальний тиск.

Також можна приймати гірчичні ванни повністю, для цього вам необхідно буде розвести біля сто-двісті грамів гірчиці в розрахунку на повну ванну. Влийте отриману консистенцію у воду і промешайте, щоб гірчиця повністю розчинилася. Візьміть водний термометр, температура у ванні повинна бути не менше 38 градусів. Такі ванни рекомендують приймати при хронічному бронхіті, пневмонії і гострих респіраторних захворюваннях. При звичайній застуді вам буде достатньо ножних ванночок. Якщо ви помічаєте, що з’явилася слабкість, ознаки застуди на обличчя, почали чхати і кашляти, підвищилася температура тіла, починайте процедури прийняття гірчичних ванн і хвороба швидко піде.

Гірчичні ванни для ніг можна використовувати в осінній і зимовий час холодів в якості профілактичного засобу. Гірчиця має зігріваючу дію. Кровопостачання ніг при даній процедурі збільшується, підвищується потовиділення. Поєднуйте прийняття гірчичних ванн з приємним чаєм з малиною, медом або липою, таким чином, ніякі застуди вам не будуть страшні.

Вересень 30th, 2015 by

Варто почитати: