Дитячий десерт із фруктами

Зараз діти занадто розпещені чупа-чупсами та іншою хімією. Змусити їх їсти смачні та корисні ласощі, приготовлені вдома, практично неможливо. Сьогодні, ми хочемо запропонувати вам вихід з ситуації, коли діти відмовляються їсти такі корисні фрукти, як яблука і виноград. Дитячий десерт із фруктами став для мене справжнім порятунком. Нарешті-то моя дитина став доїдати до кінця садові яблучка, які раніше пару раз надкусывал і викидав.

Що потрібно, щоб приготувати дитячий десерт із фруктами:

Склад:

Велике яблуко або 3 садових маленьких;

2 чайні ложки вареного згущеного молока;

7-8 зелених виноградин;

50 грам чорного родзинок без кісточок.

Як приготувати дитячий десерт із фруктами:

Рецепт приготування:

Гарненько моєму яблука і очищаємо їх від шкірки, насіння і перегородок. У маленьких садових яблучок кожурка м’яка, хімікатами не оброблена, тому, можна е залишити. У магазинних яблук її потрібно зрізати обов’язково. Яблука натріть на крупній тертці, можете дрібно нарізати ножем, потім, додайте згущене молоко. Відразу багато не кладіть, в рецепті дана приблизна пропорція. Вага яблук у всіх буде різний, відповідно, і кількість згущеного молока теж. Додаємо її потроху і заважаємо, дивимося консистенцію. Маса не повинна бути рідкою.

Ізюм добре промиваємо в теплій воді і варимо його з цукром, щоб вийшов компот. Його можна залити 0,5 літрами води. Варіть компот під кришкою протягом 20 хвилин. Родзинки виловите шумівкою, даємо рідини з нього стекти і викладаємо на паперовий рушник, щоб воно ввібрало залишки рідини.

Виноград добре моєму в гарячій воді і розрізаємо навпіл. Великий виноград тут не піде, краще всього, взяти киш-миш без кісточок.

Беремо саму красиву тарілку з плоским дном і починаємо зі згущеного молока і яблук формувати квітка. Спочатку кладемо корж з яблучної маси в центр, потім, робимо п’ять пелюсток. Всі пелюстки повинні бути однаковими за формою і розміром.

В серединку поки нічого не кладемо, а ось на пелюстки укладаємо по 2 половинки винограду поруч і третю зверху над ними.

Результат:

Квітень 17th, 2016 by

Варто почитати: