10 ідей для новорічного подарунка

напередодні Нового року всі починають замислюватися, чим же порадувати своїх близьких і знайомих.

Те, що приходить на розум, раптом виявляється подаровано вже в позаминулому році, а то й раніше. Ось і починається перебирання всіх можливих варіантів.

Що можна порадити в такому випадку? Можливо, щось з перерахованого нижче списку ви зможете використовувати для новорічних подарунків.

Отже, що можна подарувати на Новий рік

1. Як це не банально звучить, але подарунок у вигляді коробки з солодощами буде сприйнятий на ура, в тому випадку, якщо ви вгадаєте з перевагами тієї людини, якій цей подарунок буде презентовано:

– дітям в якості коробки з солодощами підійдуть, як раз ці самі солодощі – цукерки, шоколадки, соки, вафлі, жувальні гумки. Безумовно, корисного тут мало, але можна в цю коробку, як доповнення, помістити фрукти або живі цукерки.

– для жінок вміст коробки можна наповнити також печивом, фруктами, якісним кавою або чаєм, коробкою шоколадних цукерок.

– для чоловіків підійде в якості новорічної «коробки» пляшка хорошого коньяку, незвичайна або святкова запальничка, а от з солодким поспішати не варто, адже не всі представники сильної статі ласуни.

2. Подарунок на Новий рік можна зробити своїми руками, але тільки треба подбати про це заздалегідь.

– ті, хто вміє в’язати можуть зв’язати своїм близьким рукавиці, шапку або навіть вовняні шкарпетки, практично і корисно.

– якщо ви любите писати вірші, тоді можете сміливо скласти кілька строф про кожного гостя за святковим столом.

– можна зробити саморобну фоторамку з картону, дисків, дерева або черепашок, все залежить від вашої фантазії.

3. Відмінним подарунком може стати замовлений у художника портрет.

4. Якщо серед ваших близьких є ті, хто займається кімнатним квітникарством, то ви сміливо можете в якості подарунка подарувати який-небудь квітка, наприклад, орхідею.

5. Якщо ваша близька людина любить фотографувати, то ви можете скласти з його фотографій фотокнигу і потім вручити її в Новорічну ніч. Тільки уявіть собі, адже така книга буде існувати в єдиному екземплярі! Це додасть ваги вашому подарунку.

6. Наступний подарунок на Новий рік підійде скоріше для рідних або близьких друзів. Якщо ви заздалегідь знаєте, що у них немає такої традиції, як вести фотоальбом з подорожами, то ви можете зробити самі, заповнивши його важливими і цікавими поїздками і подорожами з їх життя, залишивши місця для наступних пригод, які вони зможуть занести в цей альбом самі.

7. Дорослі, як і діти, теж іноді не проти пограти в ігри. Так що в якості новорічного презенту можна піднести настільну гру.

8.Новорічним подарунком може послужити банний халат або махровий рушник з ініціалами. Досить практичні речі.

9. Звучить банально, але скатертину або чайний набір в якості новорічного презенту ніхто не відміняв, а якщо подарунок буде пофарбований віршами, тостами або привітаннями, то він вже автоматично перестає бути банальним.

10. Тут об’єднані досить дорогі презенти, зате вони подарують масу вражень, того, хто їх отримає:

– стрибок з парашутом для екстремалів,

– путівка в якусь теплу країну.

– політ на літаку стане дійсно незабутнім на все життя.

– заняття з екстремального водіння підійде для автолюбителів.

До вибору подарунка на новий рік варто задуматися заздалегідь, підключити фантазію і подумати, що саме варто подарувати конкретній людині. Подарунок, який буде вручений від усього серця, стане напевно незабутнім.

Квітень 19th, 2016 by

Варто почитати: